Titles you rated
- Take OffRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
EraserRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
World's Greatest DadRated ★ 3.0
BedazzledRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0