Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5- Riddles of the SphinxRated ★ 2.5
Iron SkyRated ★ 0.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 0.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.0