Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Silent FriendRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Secret AgentRated ★ 5.0
The MastermindRated ★ 3.5
OmahaRated ★ 3.0
Back HomeRated ★ 3.5- The Second ChildRated ★ 2.0
Sound of FallingRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- Merely Known as Something ElseRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 3.0
IntimaciesRated ★ 3.5