Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
IronheartRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
TitansRated ★ 3.0
Halo Season 2Rated ★ 3.0
Halo Season 1Rated ★ 3.5
Lessons In ChemistryRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
EchoRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0