Movies
Ratings
53
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0