Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 5.0
The World's EndRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
MulanRated ★ 2.0
TenetRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 0.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 4.5
InnocenceRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 5.0
DumboRated ★ 2.5
IcarusRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0