Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0