Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0