Movies
Ratings
134
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.0