Titles you rated
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Overwatch Animated Short: Honor and GloryRated ★ 5.0
RioRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
SignsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Rio 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0