Series
Ratings
52- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 4.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0