Movies
Ratings
382
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Code 8Rated ★ 2.5