Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5