Series
Ratings
73
Delicious GuysRated ★ 1.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0