Movies
Ratings
213
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0