Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 3.5
A Poem A DayRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0