Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5