Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0