Movies
Ratings
140
The AvengersRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5