Series
Ratings
19
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Seven First KissesRated ★ 2.5
The MiracleRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Something About 1%Rated ★ 3.5
Be ArrogantRated ★ 4.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Sweden LaundryRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Freakish Season 1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0