Titles you rated
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
House of ToleranceRated ★ 2.0
Young & BeautifulRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0