Series
Ratings
165
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Black PeanRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 2.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Skam Season 3Rated ★ 4.5
Skam Season 2Rated ★ 4.5
Skam Season 1Rated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0