Movies
Ratings
156
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 3.0