Series
Ratings
11
Captains of the WorldRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Together: Treble WinnersRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
The PackageRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5