Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0