Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
MenRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Goodnight MommyRated ★ 3.5
D.E.B.S.Rated ★ 4.0
PearlRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
EraserheadRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
Gintama on Theater 2D: Kintama ArcRated ★ 3.5
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 3.5