Titles you rated
AnnaRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0- Blue Submarine No.6Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
SarazanmaiRated ★ 5.0