Titles you rated
The A-TeamRated ★ 4.0- The Last StationRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
I, RobotRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0