Movies
Ratings
427
F1: The MovieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5