Series
Ratings
54
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5