Movies
Ratings
837
Love O2ORated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5
The Sword with No NameRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.0