Titles you rated
 A Melody to RememberRated ★ 4.5 A Melody to RememberRated ★ 4.5
 SilencedRated ★ 4.0 SilencedRated ★ 4.0
 Tidal WaveRated ★ 4.0 Tidal WaveRated ★ 4.0
 Ode to My FatherRated ★ 5.0 Ode to My FatherRated ★ 5.0
 The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5 The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
 MossRated ★ 4.0 MossRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 5.0 MasqueradeRated ★ 5.0
 71: Into the FireRated ★ 4.0 71: Into the FireRated ★ 4.0
 Inside MenRated ★ 4.0 Inside MenRated ★ 4.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
 The AttorneyRated ★ 5.0 The AttorneyRated ★ 5.0
 Begin AgainRated ★ 5.0 Begin AgainRated ★ 5.0
 Ip ManRated ★ 4.0 Ip ManRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
 Catch Me If You CanRated ★ 3.5 Catch Me If You CanRated ★ 3.5
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5