Titles you rated
Fated to Love YouRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0