Titles you rated
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0