Titles you rated
Before MidnightRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0