Series
Ratings
112
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0