Series
Ratings
24
Game of ThronesRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0