Titles you rated
- Good Job, Good JobRated ★ 2.0
Can't Live Without YouRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
My Love By My SideRated ★ 2.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 1.0
Dream KnightRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0- The Family Is ComingRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 2.5
My Love Eun DongRated ★ 2.0
Hotel KingRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 1.0
Wonderful MamaRated ★ 1.0
Blade ManRated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0