Series
Ratings
320
High KickRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 2.5
Let’s Go Video TravelRated ★ 2.5- Golden FisheryRated ★ 2.5
Comedy Big LeagueRated ★ 0.5
Witch HuntRated ★ 0.5
Hot BrothersRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 0.5- SkinsRated ★ 4.5
Soshi TamtamRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 1.5
Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 3.5
K-pop Star Season 1Rated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 2.0