Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
AntiqueRated ★ 3.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5