Movies
Ratings
60
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0