Movies
Ratings
769
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The Irishman: In ConversationRated ★ 3.0