Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
Reality BitesRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 1.5
Alien Domicile 2: Lot 24Rated ★ 0.5
Alien DomicileRated ★ 0.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5