Movies
Ratings
683
28 Years LaterRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ContractedRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Descent: Part 2Rated ★ 1.5
The DescentRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.5
SwallowRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 2.5
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 2.5
Holy SpiderRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
MinionsRated ★ 2.5