Series
Ratings
22
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0