Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0