Titles you rated
James vs. His Future SelfRated ★ 4.0
About EndlessnessRated ★ 4.0
YummyRated ★ 1.0
Dancing MaryRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0