Titles you rated
A Melody to RememberRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
August RushRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5