Movies
Ratings
250
The VillainessRated ★ 0.5
OccupantsRated ★ 0.5- SinglesRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
AftershockRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 3.5
Behind the CandelabraRated ★ 5.0
American PastoralRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
She's the ManRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5