Movies
Ratings
515
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5